ŞİRKET TOPLANTILARI

ŞİRKET TOPLANTILARI

NE YAPIYORUZ?
Eğitim Toplantıları
Ürün ve Lansman Toplantıları
Açılış ve Kutlamalar
Ekip / Distribütör /  Bayii Toplantıları
Basın Toplantıları
Yurt Dışı Kongre, Fuar, Spor Etkinliklerine Katılım Organizasyonları
Yurt Dışına Ödül, Teşvik, Motivasyon Gezileri
Şirketlere Yönelik Özel Event’lerNASIL YAPIYORUZ?
Planlama:

Şirketin ihtiyaçlarını belirliyoruz. Stratejik planlama ve bütçeleri hazırlıyoruz. Tüm detayların üstünden geçiyor ve konfirmenin alınmasıyla organizasyonu başlatıyoruz.

Organizasyon:
Hedef grup ile iletişime geçiyoruz. Toplantı salon detaylarını hazırlıyoruz. Teknik ekipmanlar, sahne ve yönlendirmelerin yapılmasını sağlıyoruz. Sanatçı, konuşmacı, açık ve kapalı alan etkinliklerinin planlanması gerçekleştiriyoruz. Uçak, otel, ve otobüs listeleri ve gezilecek tarihi ve kültürel merkezlerin programlanması yapıyoruz. Grubun hediye paketlerini hazırlıyoruz ve operasyonu başlatıyoruz.

Operasyon:
Grubun havaalanında karşılanmasını sağlıyoruz. Toplantı programı ve hediyelerin dağıtımını yapıyoruz. Uçak, otel, transferler ve toplantı hizmetlerinin veriyoruz. Gala yemeği, kokteyl, şehir turları ve eğlenceli aktivitelerin düzenlenmesini sağlıyoruz.


Dönüş:
Şirket ile organizasyon değerlendirme toplantısı gerçekleştiriyoruz. 1 hafta içinde hesapları kapatıyoruz. Video ve fotoğrafları teslim ediyoruz. Dostluğun devamı ziyaretleri yapıyor ve bir sonraki organizasyon hazırlıklarına başlıyoruz.