Google Translate

  • Türkçe
  • English
  • العربية
  • Pусский
  • Spanish
  • France
  • Germany

KONGRELER

KONGRELER

NE YAPIYORUZ?
Ulusal Kongreler
Uluslararası Kongreler
Yurt Dışında Kongreler
Bölgesel Toplantılar
Konferanslar / Sempozyumlar / Seminerler
Eğitim Toplantıları


NASIL YAPIYORUZ?
Planlama:

Dernek ihtiyaçlarını belirliyoruz. Stratejik planlama ve bütçelerini hazırlıyoruz. Dernek faaliyet plan çalışmasını ve hedef kitle listesini oluşturuyoruz.

Sponsorluk:
Kongre kimlik bilgilerini oluşturuyoruz. Satış pazarlama dosyasını hazırlıyoruz. Sponsorlar toplantısının planlanması ve gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Düzenli e-news çalışmaları, dernek web sayfalarında kongre duyurusunun yapılması ve sponsorlara e-duyuru gönderimi yapıyoruz. Dernek başkan yazısının gönderimini gerçekleştiriyoruz. Kongre elçisi programını oluşturup, dernekle paylaşıyoruz. Abstract raporlama çalışmasını yapıyoruz. Başkandan davet konuşması hazırlıyor, medya ve PR hizmetlerini yönetiyor ve SMS gönderimi gerçekleştiriyoruz.

Prodüksiyon:
Prodüksiyon için gerekli ışık ve teknik alt yapı yönetimini sağlıyoruz. Tüm branding tasarımı, üretimi ve uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Fotoğraf ve video çekim hizmeti veriyor ve ihtiyaç durumunda Dernek-Müşteri film çalışması yapıyoruz. Keypad uygulamasını sağlıyoruz.

Operasyon:
Grafik departmanımız projenin temasına uygun, logo, basılı ve tüm görsel materyallerin tasarımını, uygulamasını ve basım işlemlerinin takibini gerçekleştiriyor. Kongre web sitesini Abstract online sistem ile hazırlıyoruz. Konuşmacı davet mektuplarının gönderimini ve organizasyonunun yürütülmesini sağlıyoruz. Simultane sistem kurulumu gerçekleştiriyoruz. Online kayıt konaklama yönetimi hizmetini sağlıyoruz. (On site da bu sistemi kullanarak katılımcılar yaklaşık 30 sn içinde işlemleri gerçekleştirebiliyor.)
Refakatçi organizasyonu, kongre merkezi organizasyonu, shuttle, transfer organizasyonunu gerçekleştiriyoruz.  Senkronize web casting sağlıyoruz.